Düşünüyoruz, Tasarlıyoruz, Üretiyoruz

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin değişen – gelişen şartlarını göz önüne alarak ihtiyaç ve beklentilerini doğru algılayıp istenilen şekilde, sürekli ve zamanında karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamak.
Sektörümüzle ilgili teknolojik gelişmeleri takip ederek üretim ve hizmetlerimizde en gelişmiş teknikleri kullanmak. Ürün ve hizmet kalitemizi artırmak için çalışanlarımızın katılımını sağlayarak memnuniyetleri, motivasyonları ve eğitimleri için gereken tedbirleri almak.
Fire oranlarını azaltıp maliyetleri optimum seviyeye çekmek ve kalitesi verimliliği ve rekabet gücü yüksek kuruluş olmak. Çevreye saygılı, iş ve işçi güvenliğini temel alan, yasal mevzuat şartlarına ve diğer yerli / yabancı standartlara uygun olarak üretim yapmak. Kalite yönetim sistemimizi belirli dönemlerde gözden geçirerek etkinliğini artırmak ve sürekli iyileştirmek.

Firmamız yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübesi ile barındırdığı profesyonel ekibi ve geliştirdiği kalite anlayışıyla hizmete başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren sahip olduğu değerlerle profesyonel olarak çalışan FÜHRER her alanda kaliteyi ön planda tutmuş, satış sonrasında da müşterilerinin yanında olarak yenilikçi çözümler üretmeyi ilke edinmiştir. Daima müşteri odaklı çalışan kurumumuz üretimin her aşamasında titizlikle çalışmalarına devam etmiş ve lider bir firma olmayı hedeflemiştir. Firmamız her zaman kaliteyi, üretmeyi, müşteri beklentilerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda ürün çeşitliliğini artırarak ulusal ve uluslararası firma kimliği oluşturmayı prensip edinmiştir.

SEKTÖRÜN
YÜKSELEN
MARKASIYIZ

Kısa zamanda hızlı bir yükseliş grafiği sergiledik ve kurumsal yapımızı müşteri memnuniyetine dönüştürdük.

Biz Profesyonellik ve Güçten Doğan
Büyük Biz Aileyiz.  

Grup Şirketlerimizle, hidrolik liftten, pompaya, kromlu milden dış ticarete bir çok alanda müşterilerimizin yanındayız.

BİZİ TAKİP EDİN